Про нас

Поділись з друзями
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Кава Блог створений у 2018 році щоб надихнути людей насолоджуватися кращою кавою, і ми неймовірно раді стати частиною такої яскравої та захоплюючої спільноти.

Як спільнота ми прагнемо спростити неправильну інформацію на ринку домашнього та професійного кавоваріння, щоб ви могли приймати більш обґрунтовані рішення у питаннях купівлі і заварювання кави високої якості та інструментів для її приготування.

Люди часто забувають, що кава є продуктом тривалого та виснажливого сільськогосподарського процесу, а не просто виростає та видобувається з землі. Кавова промисловість повна фермерів, постачальників, дистриб’юторів і бариста, які грають особливу роль у виробництві етичної, стійкої та смачної кави. Роки наполегливої праці та самовіддачі проходять до моменту приготування однієї чашки чудової кави, що повністю виправдає цінову політику виробників. Ми сподіваємось висвітлити цей процес максимально детально. Від паростка до дерева, від ручної роботи до машинної, від зелених зерен до процесу обсмажування.

Спочатку ти заварюєш її в турці, потім – у френч-пресі, поступово дізнаєшся про світлий смачний сорт зерен кави і альтернативні способи заварки, а далі – ставишся до неї як до вина і точно зможеш відрізнити на смак добре від поганого.

Саме так народжується любов до цілющого ранкового напою, який при помірному споживанні дійсно може бути корисним для здоров’я.

Кава стала своєрідним культурним правом переходу в доросле життя для багатьох людей, і саме тому ринок кави став другим за розміром після ринку нафти.

Найпопулярніше питання, яке виникає серед починаючих кавоманів – Як вибрати каву для себе?

Якщо ви хочете підібрати для себе найбільш підходящу каву, то в цьому питанні не існує формули для точного визначення. Щоб знайти той самий сорт для себе, потрібно перепробувати безліч різних сортів.

Але в першу чергу потрібно визначитися з трьома найважливішими моментами:

Спосіб приготування кави.

Різні сорти кави краще розкривають всі свої смакові якості, якщо їх готувати певним способом. Цю тему ми також висвітлюємо в своєму блозі.

Смакові переваги.

В основному, смак залежить від регіону зростання, способу обробки, і ступеня обсмаження: світлої, середньої або темної. Світла ступінь обсмаження найкраще розкривається в альтернативних способах приготування. Світлому обсмажуванню кави притаманний більш кислотний з фруктово-ягідними відтінками. Кава темної обжарки найкраще підходить для приготування напоїв на основі молока і в класичному еспресо. У каві темної обжарки простежується шоколадний післясмак. Що ж стосується кави середнього обсмаження, то в ній простежується деякий баланс: тут присутні фруктово-ягідні нотки разом з горіховими або карамельними відтінками.

Кількість.

В середньому, на 100 мл води необхідно від 8 до 12 грамів кави. Підрахуйте, скільки кави ви випиваєте за місяць і замовляйте потрібну кількість. Не варто замовляти каву про запас, через те, що обсмажена кава досить швидко втрачає смакові якості і аромат. Оптимально замовляти стільки, щоб можна було випити за місяць.

У світі, де все стає більш автоматизованим і швидким, заварювання кави вручну – це прекрасний спосіб зрозуміти її та насолодитися процесом, який допомагає виробити майстерність справжнього баристи.

І це лише мала частина корисної інформації, яку Ви зможете почерпнути з Кава Блогу.

Вже зараз Ви можете поглибити свої знання про Види кави, Кавові напої та Вироби з кави.

Також, підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах:
Facebook, YouTube.

Факти про Kava Blog

1. Дизайн та user friendly інтерфейс сайту Кава Блог дозволяє легко вивчати корисну інформацію про каву та буквально з нуля дізнатись усі тонкості кав’ярної справи і робити на основі інформації замітки до соціальних мереж.

2. Вся інформація на сайті Кава Блог формується на основі досліджень та наукових робіт зарубіжних авторів, тому матеріал дуже цікавий та ґрунтовний. Ми сортуємо статті по різним категоріям для зручності вивчення тих, хто п’є каву, професіоналів у сфері обслуговування та торгівлі кавою. Ми хочемо стати надійним та простим у користуванні посібником, заснованим на об’єктивних оглядах та передових звітах від світових науковців.

3. Отримані знання ви запросто зможете застосувати на практиці та згодом, окрім можливості пригостити своїх близьких та друзів справді смачним напоєм, також зможете на цьому заробляти, перетворивши хобі в справу всього життя. Відкрити кав’ярню можна навіть не маючи досвіду, але отримавши усі необхідні знання за допомогою Кава Блогу та покохавши цю справу, можна дійсно почати дарувати радість у вигляді якісної теплої кави усім людям навколо.

Наша головна ціль

Створити в майбутньому обширну енциклопедію кави та різних інструментів для кавоманів, бариста та кавових підприємців.

Наша місія полягає у тому, щоб допомогти вам підвищити свої вміння, знання і навички баристи, а в подальшому, можливо використати їх не тільки в повсякденному житті, але і у своєму бізнесі.

Кава Блог – для тих, хто не уявляє свій день без кави, хто цінує якість і смак, хто хоче пити хорошу каву вдома, для тих, хто дотримується здорового способу життя і хоче добре жити.

Любіть каву, живіть добре та надихайте інших!